Przedszkolaki w "Krainie Zabaw"

There are no translations available.

W środę 29 października dzieci z oddziałów przedszkolnych Zespołu Szkół w Kluczkowicach wyjechały na wycieczkę do Krainy Zabaw w Puławach.

Celem wycieczki była integracja dzieci, rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji w przestrzeni.

W sali zabaw przedszkolaki mogły skorzystać z licznych atrakcji takich jak: labirynty z przeszkodami, basen z kulkami, zjeżdżalnie, trampolina, tajemne przejścia oraz samochodziki. Dzieci mogły przeciskać się przez liczne tunele i zjeżdżać prosto do basenu z piłkami. Maluchy bawiły się świetnie mając do dyspozycji całą salę zabaw dla siebie. Każdy kto poczuł zmęczenie mógł skorzystać z zacisznego kącika, w którym można było odpocząć.

Pobyt bardzo szybko dobiegł końca i nadszedł czas pożegnania się z tym bajkowym miejscem. Wróciliśmy pełni niezapomnianych wrażeń, zmęczeni ale bardzo zadowoleni. To nie pierwsza i zapewne nie ostatnia wyprawa przedszkolaków do tej wspaniałej i kolorowej krainy zabaw.

Urszula Baran


 

 

 

English (United Kingdom)