Przedszkolne oddziały specjalne

There are no translations available.

Jak już wiecie z dniem 1 września 2014 roku  w naszej szkole zostały utworzone przedszkolne oddziały  specjalne dla dzieci z autyzmem. Dzieci uczą się tutaj w niewielkich grupach pod okiem wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej. Zapraszamy do nowej zakładki na naszej stronie Przedszkolne oddziały specjalne, gdzie będziecie mogli podejrzeć ciekawe wydarzenia ze szkolnego życia młodszych kolegów z autyzmem.

 

 

DZIEŃ PAMIĘCI …

1 listopada odwiedziliśmy z Rodzicami groby naszych najbliższych, a z naszymi Paniami wybraliśmy się na pod pomnik upamiętniający poległych w obronie Naszej Ojczyzny. Na znak naszego szacunku zapaliliśmy znicze.

 

 

WYCIECZKA DO SALI ZABAW „Jaś i Małgosia” (Puławy)

17 listopada radośnie spędziliśmy czas w SALI ZABAW.

Celem naszej wycieczki było: rozwijanie, doskonalenie naszych umiejętności związanych z zabawą, spędzaniem wolnego czasu, rozwijaniem funkcji motorycznych.

 

 

ANDRZEJKI

Pod koniec listopada nasze Panie przygotowały Nam „niezwykłe” zajęcia, „niezwykłe”, bo pełne andrzejkowych wróżb.

Było lanie wosku, buty, trzy talerze i wiele innych interesujących zabaw.

A na zakończenie poczęstunek.

 

 

English (United Kingdom)