Konkurs plastyczny „Ja i mój kolega/koleżanka z autyzmem"

There are no translations available.

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Świadomości Autyzmu (2 kwietnia) ogłoszony został gminny konkurs plastyczny „Ja i mój kolega/koleżanka z autyzmem. Celem konkursu było: kształtowanie wśród całego społeczeństwa tolerancji i akceptacji odmienności osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, poszerzanie wiedzy na temat autyzmu oraz rozwijanie zdolności plastycznych u dzieci i młodzieży.

Dnia 22. 03. 2017 r. komisja konkursowa, w składzie: p. B. Piłat, p. N. Starczynowska, p. A. Przychodzeń, p. W. Kułaga, p. B. Czerwiński, p. R. Żurawski -członkowie Stowarzyszenia Rodzin z Autyzmem „Elf”, przyznała nagrody w poszczególnych kategoriach, określonych w regulaminie konkursu następującym osobom:

- Mai Mroczek (Zespół Szkół w Kluczkowicach)

- Franciszkowi Winiarzowi (Zespół Szkół Nr 2 w Opolu Lubelskim)

- Dominikowi Bartnikowi (Przedszkole Miejskie w Opolu Lubelskim)

- Łukaszowi Branickiemu (Zespół Szkół Nr 2 w Opolu Lubelskim)

- Mikołajowi Pruchniakowi (Zespół Szkół Nr 1 w Opolu Lubelskim)

- Patrycji Zawadzkiej (Szkoła Podstawowa w Pusznie Godowskim)

- Agacie Pęczkowskiej (Zespół Szkół w Kluczkowicach)

- Joannie Mazurkiewicz (Zespół Szkół Nr 1 w Opolu Lubelskim)

- Jakubowi Dudkowi (Zespół Szkół Nr 1 w Opolu Lubelskim).

Nagrody zostaną wręczone 03. 04. 2017 r. podczas Uroczystości Obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu w OCK.

 

English (United Kingdom)