Świetlicowe ognisko integracyjne.

There are no translations available.

Dnia 28 września b. r. na boisku szkolnym odbyło się świetlicowe ognisko integracyjne. Imprezę zorganizowali wychowawcy świetlicy szkolnej. Zaproszeni byli wszyscy chętni uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. O godz. 16. 00 pani kierownik - Anna Kręcisz-Rola gorąco przywitała wszystkich i zaprosiła do wspólnej zabawy. Nauczyciele świetlicy przygotowali szereg zabaw integracyjnych dla chętnych. Szczególnie musieli starać się uczniowie klasy IV, którzy podczas ogniska byli pasowani na wzorowych „świetliczaków”. Brali udział między innymi: w skokach w workach, rzucaniu woreczków do celu oraz odpowiadaniu na pytania związane z nasza szkołą . Głównym punktem programu było oczywiście pieczenie kiełbasek, które zafundowali organizatorzy.

Czas przy ognisku płynął tak szybko, że nie spostrzegliśmy jak trzeba było wracać do domów.


 

English (United Kingdom)