Koncert patriotyczny

There are no translations available.

21 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty koncert patriotyczny z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

W koncercie wystąpiła młodzież naszego gimnazjum w przedstawieniu pt. "Jeszcze Polska nie zginęła, dopóki kochamy" oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Opolskiego Centrum Kultury. Gimnazjaliści pod kierunkiem p. Anny Janoszczyk i p. Leszka Goliszka przygotowali piękną współczesną inscenizację przybliżającą nam zawiłe losy Polski. Młodzieżowa Orkiestra Dęta, pod opieką pana Stanisława Szymaniaka zachwyciła wszystkich wspaniałymi interpretacjami patriotycznych piosenek.

Cieszymy się, że tak wielu rodziców i przedstawicieli całej społeczności lokalnej postanowiło z nami świętować i jeszcze raz "zadumać" się nad historią naszej Ojczyzny. Swoją obecnością zaszczycił nas również Sekretarz Gminy Opole Lubelskie - pan Dariusz Turzyniecki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom oraz wykonawcom za wspólnie spędzony czas.


 

English (United Kingdom)