Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

There are no translations available.

 

28 września w naszej szkole świętowaliśmy VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Obchody miały na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli ją zapomnieć, mieli okazję nadrobić te zaległości. Natomiast dorośli – mogli popisać się doskonałą znajomością trudnych przypadków tabliczki mnożenia podczas… egzaminów! Egzaminy przeprowadzane podczas przerw przez specjalne uczniowskie patrole egzaminacyjne wywołały sporo emocji. Ze znajomości tabliczki zostali przepytani uczniowie, nauczyciele i inni pracownicy szkoły.

Ten dzień sprawił, że uczniowie   nadrobili tabliczkowe zaległości, a także uświadomili sobie, iż znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym.

Dorota Janoszczyk - n-l matematyki


 

English (United Kingdom)