I Powiatowy Konkurs Historyczny 2018

There are no translations available.

 

 

16 października b. r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim odbył się I Powiatowy Konkurs Historyczny.

Celem konkursu było uczczenie rocznicy 100-lecia odzyskania niepodległości, rozwijanie zainteresowań uczniów własną historii i propagowanie wśród młodego pokolenia postawy miłości do Ojczyzny. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas VIII szkół podstawowych, klas III gimnazjów oraz szkół średnich.

Nasza uczennica Agnieszka Śmiech z klasy III B zdobyła III miejsce w teście wiedzy z historii, a Alicja Kijak również z III B otrzymała wyróżnienie w konkursie towarzyszącym na prezentację multimedialną pt. "Ojczyzno ma..".                Do konkursu przygotowała uczennice pani v-ce dyrektor - Ewa Pietras.

English (United Kingdom)